Команда eFarmer на семінарі в серці фермерства у Німеччині.

Published by Volodymyr Utkin on

Продуктами eFarmer користуються фермери в 112 країнах, але однією з країн-лідерів за кількістю користувачів завжди була Німеччина. У нас в Німеччині склалися партнерські відносини з фермером з Північної Рейн-Вестфалії Андре Хорнбергом. Андре став нашим партнером по розробці продукту для паралельного водіння eFarmNavi та майбутній продукта для спільного керівництва роботою на фермі, який ми випустимо цього літа.

 

eFarmer Navi in the tractor cabin

Андре Хорнберг працює з eFarmer Navi в кабіні трактора.

 

Тому ми вирішили провести наш стратегічний семінар на чудовій фермі біля міста Оснабрук. Семінар проходив на справжній фермі, де вирощується ріпак і розводять свиней. Учасниками 2-денного семінару були як фермери, так і команда eFarmer.

 

Ферма в біля міста Оснабрук

Ферма в біля міста Оснабрук

 

Наша команда провела два дуже продуктивних дні: перший день був присвячений розумінню німецького фермера. Ми – інтернаціональна команда і тому, розуміємо важливість крос-культурної взаємодії, і намагаємося адаптувати наші продукти під конкретних людей і їхні потреби.

 

Команда eFarmer на семінарі

Команда eFarmer на семінарі

 

Другий день ми присвятили тому, яким чином краще себе позиціонувати. Як і більшість молодих компаній, eFarmer повністю викладаються для того, щоб створити оптимальний продукт для фермера, і постійно його покращує. Такий семінар, як у Німеччині, дає час і мотивацію для того, щоб поміркувати про власне позиціонування. І я з гордістю можу сказати, що в кінці другого дня ми чудово сформулювали переваги наших продуктів для фермера.

 

Тестуємо нові функції eFarmer Navi

Тестуємо нові функції eFarmer Navi

 

 Якщо зробити короткі висновки, то ми тепер маємо гарне уявлення про ті завдання, які вирішує німецький фермер, особливо який займається тваринництвом та молочним господарством.

 

 eFarmer з оптимізмом дивиться на майбутнє і на співпрацю з нашими існуючими “eFarmer’ами” в Німеччині і тими, хто підключиться до нас у майбутньому. Нещодавно, ми відкрили офіс у місті Оснабрук, щоб стати ще ближче і більш ефективно працювати з нашими німецькими клієнтами.


Слідкуйте за блогом і за цікавими новинами на нашій сторінці у Facebook і в Twitter.

 

Володимир Уткін, eFarmer


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *